KOMPOZİT KAPI KASASI ve PERVAZI

Tanım

KOMDECK; kompozit kapı kasaları ve pervazları firmamızın uzun yıllar boyunca plastik ve ahşap üzerinde deneyimlerini birleştirerek arge çalışmaları sonucunda seri üretime başlamıştır. Ahşap ve polimerin ekstrüzyon tarafından karıştırmasıyla elde edilen, ahşap gibi işlenebilen, suya ve neme dayanaklı olan çevre dostu kompozit malzemedir.

Komkas suya ve neme karşı dayanıklıdır. Komkas diğer malzemeler gibi şişme, çatlama ve dökülme yapmaz. Özellikle su ile temas etme durumu yüksek olan bölgelerde (banyo, tuvalet vs.) kullanımı idealdir. Orman ürünlerinde kullanıcıların karşılaştığı en büyük sorunlardan biri böceklenme ve haşerelerle mücadeledir.

Kompas’ ın yapısındaki etken maddeler, malzemenin içine herhangi bir böceğin  nüfus etmesine izin vermez.  Eviniz ya da iş yeriniz böceklenmez.

KOMKAS malzemelerin en önemli özelliği ise çevre dostu olmalarıdır. Tamamen geri dönüşüm özelliği olan KOMKAS’ lar doğaya hiçbir atık oluşturmaz.

KOMKAS yapısındaki malzeme sayesinde yanmaz, alev almaz ve yangını beslemez.  Dolayısıyla binalarda yangın tehlikesine karşı  yayılma riskini azaltır,güvenliği arttırır.

Renk Seçenekleri

Profil

Teknik Ölçü